liečba krátkozrakosti u detí v Bratislava


Feb 22, 2018 —
Prejavy krátkozrakosti – Diagnostika a liečba – transplantácia očnej rohovky. ... vyhľadávaná odborníčka na liečbu keratokonosu, špecializuje na liečbu tohto ... rohovky ultrafialovým žiarením a podávame kvapky na spevnenie jej štruktúry.
May 30, 2019 —
Feb 4, 2020 —
10% pacientov sú tzv. nonresponderi, t.j. nereagujú na liečbu. Týmto výkonom nie je možné ochorenie vyliečiť, ale len stabilizovať, resp. spomaliť progresiu.
LUMIGAN je liek na liečbu glaukómu. Patrí do skupiny liekov nazývanej prostamidy. Očné kvapky LUMIGAN sa používajú na zníženie zvýšeného tlaku v oku.
GARASONE kvapky sú indikované na liečbu očných zápalov, kde je potrebný ... glaukómu s otvoreným uhlom, s vysokým stupňom krátkozrakosti a cukrovkou ...
Feb 27, 2018 —
OČNÁ AMBULANCIA(kliknite na odkaz, ktorý Vás zaujíma) ... Pre úspešnú oftalmologickú liečbu je potrebná nielen adekvátna lokálna terapia ale aj správne kvapkanie. ... Ak máte doporučené očné kvapky vo forme suspenzie, pred aplikáciou do ... po zápaloch, infekciách alebo z degeneratívnych zmien pri krátkozrakosti, ...
Oct 9, 2014 —
Dec 30, 2015 —
Aug 26, 2020 —
Na liečbu krátkozrakosti sa rohovka oplošťuje v strede, čo znižuje optickú silu rohovky a tlačí priesečník vstupných svetelných lúčov smerom k zadnej strane.
Po excimer laserovej operácii sa na rohovku nakladá kontaktná šošovka a oko sa ... V ten istý deň po operácii si pacient začne aplikovať kvapky kombinovaného ... V pooperačnom období je treba prísne dodržiavať naordinovanú liečbu a ... Operácia krátkozrakosti, operácie ďalekozrakosti, operácie sivého (šedého) zákalu, ...
Feb 11, 2016 —
Očná klinika Veselý vám ponúka ako jediná na Slovensku diagnostiku a operáciu ... ako jediné pracovisku na Slovensku dokáže poskytnúť kompletnú liečbu tohto ... Priebeh choroby je spojený aj s nárastom krátkozrakosti (mínusové dioptrie) a ... v domácej liečbe si päťkrát denne aplikujete do oka antibiotické kvapky.
Na korekciu krátkozrakosti sa používajú rozptylové sklá, vďaka ktorým lúče ... Liečba zahŕňa väčšinou očné kvapky, niekedy tabletky, v horších prípadoch sa ... včas vadu alebo ochorenie odhaliť a navrhnúť správnu korekciu alebo liečbu.
na liečbu bolesti oka pri fotorefrakčnej keratektómii (korekčnej operácie krátkozrakosti) v priebehu prvých 24 hodín po operácii. ... Ak používate iné očné kvapky v rovnakom čase ako DICLOABAK, počkajte, prosím, 15 minút medzi použitiami.

[top]